NAŠE SLUŽBY

Kozmetika 

Regeneračná retinolová kúra

-regeneračné a relaxačné ošetrenie tváre, krku a dekoltu so 100% čistým vitamínom A

Kúra pre vypnutie a obnovu pleti pomocou rastlinných kmeňových buniek 

-aplikáciou vieme výrazne spomaliť proces stárnutia  pleti

Kompletné ošetrenie pleti

-povrchové ošetrenie pleti, peeling, naparenie/zmäkčenie, hĺbkové čistenie, sérum, masáž tváre,maska, záverečný krém

Kompletné ošetrenie tváre, krku a dekoltu

- povrchové čistenie pleti, peeling, naparenie/zmäkčenie, hĺbkové čistenie, sérum, masáž tváre, krku a dekoltu, maska, záverečný krém

Hĺbkové čistenie 

- povrchové čistenie, peeling, naparenie/zmäkčenie,hĺbkové čistenie, sérum, záverečný krém

Masáž tváre, krku a dekoltu

- povrchové čistenie, peeling, masáž tváre,krku a dekoltu krémom podľa typu pleti, záverečný krém

Zimné ceramidové oš.pleti

Ošetrenie zamerané na doplnenie ceramidov do pokožky- nad 40 rokov sa už neprodukujú v tele.  Každodenným užívaním produktov s ceramidmi sa zvyšuje pevnosť pleti tváre, krku a dekoltu a zabraňuje predčasným prejavom starnutia i tvorbe vrások.

Vitamínové oš.pleti

Pre regeneráciu a rejuvenizáciu a osvieženie pleti. Ideálne ošetrenie po letných mesiacoch strávených na slnku.  Pri ošetrení zapracúvame vitamín A,B,C,E- sú dôležité na regeneráciu pleti , rejuvenizáčné účinky

Rituálne oš.pleti

Novinka!!! Jedná sa o kompletné oš. pleti, masáž tváre, krku a dekoltu, zapracovanie ampuliek podľa potreby, LED maska, parafínový zábal rúk a malé prekvapenie.

Senzitive oš.pleti

Ošetrenie pre precitlivelú a suchú pokožku. Jedným z najväčších problémov precitliveného typu pleti sú vysušovanie, dehydratovanie pokožky a pocit svrbenia. Navyše ošetrovanie takéhoto typu pleti je veľmi náročné, pretože reagujú na každý dotyk a prípravok často neprimeraným začervenaným, štípaním alebo pálením. Prípravky v ošetrení Senzitive sú vyberané s ohľadom na všetky vyššie uvedené faktory.

Liftingové oš. očného okolia

Ošetrenie zamerané na očné okolie ale vieme ho samozrejme spojiť aj s kompletným oš. tváre. Pri tomto oš. sa zapracuje 100% kys. hyauluronová . Je to obľúbené a vyhľadávané ošetrenie.

Mezoterapia

Kliknite sem a začnite písať. Eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor.

Mikromasáž očného okolia

Relaxačná masáž očného okolia sa zameriava na redukciu mimických vrások, stimuláciu akupresúrnych bodov v tvárovej a vlasovej časti hlavy. Má liftingové a regeneračné účinky, uvoľní a zvýši pružnosť namáhaného očného tkaniva. Vyhladzuje vrásky okolo očí, zabraňuje tvorbe opuchov a kruhov pod očami, zlepšuje prekrvenie pokožky, napomáha vyplaviť toxíny, ktoré sú odvádzané do lymfatických ciest, podporuje obnovu buniek, zabranuje strate vlhkosti pokožky. Je vhodná pre ženskú aj mužskú pleť, je ideálnou masážou, ak sú naše oči namáhané.

Manikúra a gél lak

Lakovanie

lakovanie výživným lakom, jednoduché lakovanie farebným lakom, francuúzska manikúra, odlakovanie 

Regenerácia nechtov

japonská manikúra, IBX systém

Ošetrenie rúk

parafínový zábal, peeling+ krátka masáž, maska 

Manikúra s gél lakom

manikúra + gél lak, dorábka gél lak + odstránenie predošlého materiálu, odstránenie gél laku

Lipolaser 

Funguje na princípe studeného lasera, prepichuje tukové bunky, tým pádom tuk z nich vytečie do medzibunkového priestoru a prirodzenou cestou sa vylúčia von z tela. Bunka ostáva otvorená 72 hodín počas tej dobyje treba obmedziť pitie kávy, vynechať alkohol, vyhnúť sa ťažkým jedlám a sladkým nápojom, zároveň je dobré vyvíjať fyzickú aktivitu stači aj rýchla chôdza, chôdza po schodoch. Je nutné dodržiavať pitný režim. Klient nesmie mať žiadnu kontraindikáciu.